سایبان برقی برای بالکن و مشخصات آن

کاربرد سایبان برقی برای بالکن

ابزازهای پرکاربرد که برای رفع مشکل آفتاب و باران بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد می‌توان به سایبان برقی اشاره کرد . سایبان برقی برای بالکن هایی که در معرض نور آفتاب و همچنین تابش مستقیم خورشید و باران و برف قرار دارند ، بهترین وسیله کاربردی سایبان برقی دیدگاهان می باشد که این سایبان می‌تواند علاوه بر جلوگیری از تابش نور خورشید و همچنین مانع ورود باران و برف به داخل شود و این وسیله به صورت الکتریکی می باشد و توسط جک های مکانیکی باز و بسته می شود.

آپشن های کاربردی سایبان برقی بالکن

برای رفاه حال شما و استفاده آسان از سایبان برقی بالکن می توان آپشن هایی به آن اضافه کرد . هوشمند سازی سایبان برقی بالکن یکی از این موارد است . با نصب سنسورهای نور ، باد و باران روی سایبان بالکن ، با تغییرات شرایط آب و هوایی ، سایبان به صورت خودکار عمل می کند و باز و بسته می شود . در اینصورت شما هیچ دخالتی در عملکرد سایبان برقی بالکن ندارید که مزیت بسیار مناسب و کاربردی محسوب می شود .

از دیگر آپشن های قابل نصب روی این سایبان تنظیم زاویه شیب روکش است که به آسانی و به صورت برقی انجام می شود . این مزیت به شما کمک می کند که در ساعات مختلف روز که آفتاب جا به جا می شود بتوانید کنترل صد در صدی در مهار نور خورشید داشته باشید .

آپشن کاربردی دیگر کنترل کردن سایبان از راه دور به کمک ریموت برقی است که با فشار یک دکمه می توانید از راه دور و به آسانی سایبان بالکن را باز و بسته کنید .

نورپردازی سایبان برقی بالکن

به منظور افزایش روشنایی بالکن و همچنین زیباتر کردن جلوه آن می توانید از انواع روش های نورپردازی سایبان استفاده کنید . برای نحوه متوجه شدن از نورپردازی سقف برقی بر روی لینک کلیک فرمایید.

استفاده از لامپ های LED از متداول ترین روش نورپردای محسوب می شود . LED ها خصوصیات منحصر به فردی دارند از جمله نور بیشتر نسبت به سایر لامپ ها  ، خاصیت تغییر رنگ و تولید حرارت بسیار کم . این لامپ ها را به دلیل ابعاد بسیار کوچکی که دارند به راحتی می توان در سازه سایبان برقی بالکن مخفی کرد تا جلوه زیبای سایبان حفظ شود . برای تغییر رنگ LED ها می توانید از ریموت کنترل کمک بگیرید و با فشار دکمه ریموت رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید .

از دیگر نورپردازهای سایبان برقی بالکن می توان به حباب اکریلیک روشنایی اشاره کرد . این نورپردازها به شکل میله های بسیار شفاف هستند که قابلیت بازیافت دارند . آن ها را می توان به هر شکلی در آورد و دارای رنگ های گوناگون هستند . به آسانی روی اسکلت سایبان بالکن نصب می شوند ، نور زیادی دارند و حرارت کمی تولید می کنند .

تضمین زیبایی نمای ساختمان با نصب سایبان تراس

استفاده از جک های بسیار ظریف و محکم باعث شده تا به زیبایی سایبان برقی اضافه شود و همچنین طرح های سایبان برقی برای بالکن بسیار متنوع می باشد و می توان مدل ها و رنگ های متنوعی را بر روی آن اجرا کرد و این مسئله باعث شده تا زیبایی نمای ساختمان با نصب سایبان برقی تضمین شود و می توان به کمک سایبان برقی جلوی یک ساختمان و بالکن را چندین برابر اضافه کرد . وجود طرح های بسیار زیبا و شیک باعث شده دستمان در زمینه ی انتخاب مدل های مختلف سایبان برقی مانند سایبان کلاسیک باز باشد.

انواع سایبان برقی برای بالکن

ارائه انواع سایبان برقی توسط دیدگاهان غرب برای بالکن و تراس

سایبان برقی برای بالکن انواع و مدل های بسیار مختلفی دارد که هر کدام برای کاربردی خاص تولید شده . یکی از سایبان های تولید شده برای تراس می باشد ، افرادی که میخواهند سایبانی داشته باشند تا به راحتی آن را باز و بسته کنند و در زمان های دلخواه به میزان لازم آن را باز کنند ، می‌توانند از سایبان برقی شرکت دیدگاهان غرب استفاده کنند . سایبان برقی ریموت دار دارای جک های مکانیکی هستند که به راحتی و به سرعت می توان آن را باز و بسته کرد .

سایبان برقی مناسب برای بالکن

چه نوع پارجه ای مناسب برای سایبان برقی برای بالکن میباشد ؟

سایبان برقی برای یالکن علاوه بر قطعات و لوازم که بر موتور آن نصب می شود حاوی یک صفحه میباشد . که اصطلاحا آن را پارچه می نامند .

این پارچه باید دارای خصوصیاتی نظیر:

ضد آب بودن و همچنین مقاوم بودن در برابر سنگینی باران و برف داشته باشد .

همچنین در برابر نور خورشید مقاومت کند این به این معناست .

جنس پارچه باید طوری باشد که از اشعه آنتی یو وی تشکیل شده و در برابر نور خورشید محافظت کند .

همچنین طرح های مختلف این نوع پارچه میتواند امکان انتخاب های زیاد برای ما داشته باشد . همچنین شما همراهان گرامی اگر از اشخاصی هستید که می‌دانید سایبان دستی بالکن برای محیط شما مناسب تر است می توانید از این پست دیدن فرمایید.

تعویض قطعات سایبان برقی بالکن

تمام قطعات سایبان برقی بالکن در صورت خرابی قابل تعویض هستند . عملکرد سایبان بالکن ممکن است بر اثر خرابی موتور الکتریکی مختل شود که می توانید با مراجعه به مراکز معتبر تعمیر سایبان برقی اقدام به تعمیر و یا تعویض آن کنید .

در صورتی که سایبان بالکن با فشار دکمه ریموت عمل نکند می تواند بر اثر قطع جریان برق باشد که بهتر است در این زمینه به افراد متخصص مراجعه کنید .

پارگی روکش نیز از دیگر خرابی های سایبان برقی بالکن است که به راحتی قابل تعویض است . فقط دقت داشته باشید که برای تعمیر و تعویض قطعات سایبان برقی بالکن حتما از متخصصان ماهر و با تجربه کمک بگیرید تا عملکرد سایبان شما به کلی دچار اختلال نشود و متحمل هزینه های اضافه تر نشوید .

سایبان برقی بالکن فول باکس

سایبان فول باکس کاملا گزینه مناسبی برای بالکن محسوب می شود چرا که جعبه یا باکس زیبایی دارد که تمام اجزای سایبان در حالت بسته داخل آن قرار می گیرند . این امر علاوه بر محافظت قطعات در برابر عوامل محیطی باعث زیبایی بیش از پیش بالکن نیز می شود .

این سایبان از نوع بازویی به حساب می آید و با کمک جریان برق باز و بسته می شود . شما می توانید جعبه نگهدارنده را با هر شکل و رنگی که دوست دارید طراحی کنید و نمای بالکن خود را جذاب تر کنید . سایبان برقی فول باکس در هر ابعادی که مد نظرتان باشد قابل اجراست که باعث می شود حتی برای بالکن های کوچک نیز قابل نصب باشد .

سوالاتی که ممکن است در این زمینه داشته باشید:

  • دوام و ماندگاری سایبان برقی برای بالکن چقدر است؟

دوام و ماندگاری این سقف های اتوماتیک یا سایبان های برقی بالکن در صورت استفاده صحیح به دلیل سازه با کیفیت بکار رفته در ساخت آن بسیار زیاد است. البته کیفیت پارچه بکار رفته در آن نیز بسیار مهم است.

5/5 - (1 امتیاز)