سایبان کوهنوردی دیدگاهان غرب

همیشه به گردش با سایبان کوهنوردی دیدگاهان غرب

اگر شما هم اهل طبیعت گردی و مسافرت هستید به خوبی از اهمیت یک سایبان آگاهی دارید. درست در زمانی که خسته شده اید، این وسیله کاربردی به کمک شما می آید. می توانید استراحت کنید و از گردش و کوهنوردی لذت ببرید.

این یک شعار نیست، حقیقت امر این است که: یک کوهنورد حرفه ای، هیچ گاه بدون یک سایبان برقی حرفه ای اقدام به کوهنوردی نمی کند. چرا که به خوبی می داند چقدر این وسیله به کار او خواهد آمد.

سایبان وسیله ای کاربردی و کم جا

امروزه سایبان ها برای حمل و نقل بهینه شده اند و فضایی بسیار کم را اشغال می کنند. سایبان کوهنوردی تاشو به شما اجازه می دهند تا این وسیله را در فضایی بسیار کوچک در کوله خود جا داده و وزن زیادی را متحمل نشوید. جنس پارچه سایبان و متریال آن به گونه ای انتخاب می شود تا سبک بوده و شما را در مسیر های طولانی خسته نکند.

سایبان کوهنوردی و کاربردهای آن_دیدگاهان غرب

تاشو، قابل حمل، کم وزن، مقاوم

یک سایبان قابل حمل و تاشو کوهنوردی را می توانید برای کیلومترها بدون ایجاد خسته با خود جا به جا کنید. اما در زمان خرید توجه کنید که وزن کم در کنار مقاومت بالا در محصول وجود داشته باشد. چرا که کیفیت آن چه در مقابل نور خورشید چه در مقابل برف، باران و باد باید بدون نقض باشد.

کوهنوردان نکته داریم برای شما :

بر روی قله کوه شما امکان تغییر سایبان ندارید، پس ابتدا باید درست انتخاب کنید.

خرید سایبان کوهنوردی و هماهنگی با بخش فروش

جهت خرید سایبان کوهنوردی می توانید با بخش فروش سایه بان سفری دیدگاهان غرب تماس گرفته و محصول مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین می توانید از سایر محصولات ارائه شده توسط این مجموعه نیز خریداری کنید.

محصولاتی همچون:

آلاچیق مسافرتی برای کوهنوردی

  1. سایبان مسافرتی عصایی (کمپینگ)
  2. سایه بان سفری کینگ کمپ
  3. سایبان سفری ماشین (آفرود)

و سایر محصولاتی که مورد علاقه هر طبیعت گردی می باشند.

تجربه خرید از شرکت دیدگاهان غرب

خرید سایبان سفری هماهنگی با کارشناسان می تواند شما را از تهیه یک وسیله با کیفیت و مناسب مطئن سازد. این مجموعه با فروش و ساخت سایبان متحرک مسافرتی تجربه ای بی نظر برای شما به وجود خواهد آورد.

کارایی، در عین حال جدید و به صرفه؟!

سایبان کوهنوردی در انواع مختلف عرضه می شوند. با توجه به امکانات، سایز و مواد به کار رفته در آنها هزینه محصولات متغیر است. برای آگاهی از این گونه موارد می توانید با ما در ارتباط بوده و از جدیدترین و به روزترین محصولات موجود استفاده کنید.

سایبان کوهنوردی ابزار کار گردشگران_دیدگاهان غرب

هدیه ای به گردشگران از نظر قیمت!!

هزینه ای مقرون به صرفه برای خرید سایبان پرداخت کنید و برای سالها از آن استفاده کنید. حتی اگر خودتان چندان علاقه ای به گردشگری ندارید، می توانید آن را به عنوان هدیه ای ارزشمند به عزیزانتان بدهید. هدیه ای که گردش در طبیعت و ورزش را برای آنها امکان پذیر می کند.

ما کوهنوردان را درک میکنیم

کوهنوردان حرفه ای در مسیر های طولانی خود بارها در محل های مختلف اطراق کرده و استراحت می کنند. بدون یک استراحت کافی طی کردن مسیر طولانی کوه بسیار خطرناک است. آنها همواره در این محل ها با استفاده از سایبان خودشان را از معرض نور شدید آفتاب و یا برف و باران در امان نگاه می دارند.

داشتن یک سایبان برای هر خانواده ای یک نیاز است

اما نیاز نیست حتما شما یک کوه نورد حرفه ای باشید تا به این وسیله نیاز پیدا کنید. حتی اگر به صورت تفریحی هم به کوهنوردی می پردازید، قطعا بارها شده است که در طی مسیر خسته بشوید و نیاز به محلی جهت استراحت داشته باشید.

شاید ها و باید ها:

در هر نقطه ای که شما نیاز به این کار داشته باشید یک محل استراحت وجود نداشته باشد، اما قطعا با یک سایبان دیگر چنین مشکلاتی را تجربه نخواهید کرد.

سایبان کوهنوردی، شایدها و بایدها!_دیدگاهان غرب

همین امروز سایبان خود را تهیه کنید

هیچ گاه خرید وسایل کاربردی را به تاخیر نیاندازید. شاید برای شما هم بارها اتفاق افتاده باشد که وقتی به وسیله ای نیاز دارید یادتان می افتد که فرصت تهیه آن را داشته اید اما آن را به تاخیر انداختید. افرادی که آینده بین هستند همیشه این کار را در اولین فرصت انجام می دهند و همیشه وسایل مورد نیازشان را در اختیار دارند.

تخفیف استثنایی برای ورزشکاران

شما هم یکی از همین افراد باشید. شاید در چند روز آینده فرصتی برای شما پیش بیاید و بتوانید برای تفریح و گردش به کوهنوردی بپردازید.

حتی اگر تا کنون این ورزش مفید را انجام نمی دادید، خرید این وسیله می تواند شما را برای شروع کمک کند. پس فرصت را از دست نداده و از کوهنوردی خود لذت ببرید.

سوالاتی که ممکن است در این زمنیه داشته باشید:

  • دوام و ماندگاری سایبان های کوهنوردی چقدر است؟

دوام و ماندگاری این نوع از سایبانها در صورت استفاده صحیح به دلیل مواد با کیفیت بکار رفته در ساخت آن بسیار زیاد است.

5/5 - (1 امتیاز)