اجرای سایبان پنجره توسط دیدگاهان غرب

سایبان پنجره محصولی کاربردی و زیبا

سایبان پنجره یکی از محصولات مورد استفاده در بالای پنجره می باشد که اسم دیگر آن بارانگیر است. این محصول با قرار گرفتن در بالای پنجره علاوه بر ایجاد زیبایی فواید دیگری را هم به دنبال دارد. بارانگیر با کاربردهای متنوع در ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی استفاده می شود. بارانگیر بیشتر در مناطق بارانی مانند مازندران و یا شهرهای شمالی کاربرد دارد.

بارانگیر در ابعاد، سایز و جنس های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود. ابعاد و سایز این محصول را براساس نوع کاربری آن تعیین می کنند. شرکت دیدگاهان غرب اولین و تنها تولید کننده سایبان پنجره در ایران می باشد که این افتخار پس از سالها فعالیت در زمینه طراحی و تولید انواع سایبان و شناخت نیاز مشتریان حاصل شده است.

کیفیت در تولید سایبان پنجره

امروزه افراد سودجو با سوء استفاده از اعتماد مشتریان در تولید سایبان از مواد نامرغوب استفاده می کنند. بنابراین محصول بی کیفیت طول عمر کمتری دارد و به گونه ای یکبار مصرف خواهد شد.

شرکت دیدگاهان غرب با ارائه محصولات با کیفیت مانند سایبان چتری، برقی، پنجره توانسته است اعتماد و رضایت مشتریان را جلب کند. به طوری که این شرکت محصولات خود را با مواد مرغوب و سایبان برقی فایبرگلاس تولید می کند.

این شرکت یکی از بهترین شرکت های تولید سایبان پنجره پیش ساخته در ایران به شمار می آید.

طراحی خاص سایبان پنجره_دیدگاهان غرب

طراحی خاص با توجه به سلیقه ی شما

به جرات می توان گفت: طراحی منحصر به فرد سایبان پنجره توسط گروه دیدگاهان غرب امکان پذیر است. این شرکت با تولید سایبان پنجره طرح شیشه اما با طلق های نشکن و ضد ترک که هیچ زمانی کدر نمی شوند توانسته است در بین مشتریان به محبوبیت خاصی دست پیدا کند. این محصول یکی از سایبان های تولید شده به صورت انحصاری توسط شرکت دیدگاهان غرب می باشد.

سایبان پنجره دیدگاهان غرب و مزایای آنمشخصات بارانگیرهای دیدگاهان غرب

مشخصات بارانگیرهای دیدگاهان غرب به این صورت است که در رنگ و طرح های متنوع از هم تولید و به بازار عرضه می شوند. بارانگیرهای تولیدی توسط این شرکت در سایزها (80-100-150) سانتی متر یا پیش آمدگی ها (80-100-150) ساخته می شوند.
همچنین:

  • جنس پایه ها (پلیمری الیاف دار)
  • رنگ پایه ها (مشکی-طوسی)
  • ضخامت ورق ها (2-5) میلی متر
  • فاصله بین پایه ها (1000تا 1200) میلی متر

می باشد. محصولات این شرکت با ساختار (Structure) حرفه ای با تاییدیه مهندسین پیشتاز این صنعت ساخته می شوند. قیمت بارانگیرها براساس جنس مواد به کار رفته در ساختار آن ها متفاوت می باشد.

بهتر است بدانید که از نظر قیمت، سایبان پنجره فایبرگلاس بسیار به صرفه است.

مزایای اسفاده از سایبان پنجره

استفاده از این محصول مزایای (نوردهی، محافظ، نصب آسان، حمل و نقل راحت) فراوانی دارد. به گونه ای که به کمک آن می توانید نمای منحصر به فردی به پنجره خود بدهید. امروزه به کمک بارانگیر نمای ساختمان را تزیین می کنند. همچنین این محصول از قابلیت نصب آسان در بالای انواع پنجره دارای حفاظ های خاص هم برخوردار است.

از دیگر مزایای این محصول کنترل کردن نور خورشید توسط آن می باشد. سایبان پنجره آپارتمان های آفتابگیر راهی برای تنظیم نور خورشید به منزل محسوب می شود.

نحوه باز و بسته شدن سایبان پنجره_دیدگاهان غربنحوه ی باز و بسته شدن این محصول

این امر با باز و بسته کردن سایبان امکان پذیر است. در صورتیکه از سایبان برقی استفاده کنید می توانید با استفاده از سایبان برقی ریموت دار و تنها با فشردن یک دکمه سایبان را باز یا بسته کنید. بارانگیر قابلیت نصب بر روی انواع درب های چوبی سلطنتی را هم دارد.

بنابراین مزایای سایبان پنجره عبارتند از:

  1. تنوع رنگ بی نهایت جهت زیبایی و تنظیم نور
  2. حمل و نصب آسان
  3. طول عمر بالا
  4. قابلیت عبور دهی نور به میزان دلخواه

قسمت های اصلی و قطعات به کار رفته در سایبان پنجره

این نوع محصول از قسمت های مختلف و انواع (فیکس شده، براکت دار، ورق دو جداره پلیکربنات، Roll bout) تشکیل شده است. براکت یکی از قسمت های اصلی سایبان است که جنس آن پلیمر الیافدار می باشد. این قسمت جهت بار پذیری و مقاومت در برابر گرمای شدید اهمیت دارد.

فیکسینگ بار یکی دیگر از قسمت های بارانگیر است که جنس آن آلومینیوم رنگ شده می باشد. کاربرد این قسمت محکم نگه داشتن ورق پلی کربنات و آب بندی کنار دیوار پشت و آب چکان جلو است.

ورق پلی کربنات دو جداره 6 میل و فلت 3 میل جهت قرار گرفتن در شیار های براکت و فیکسینگ بار استفاده می شود. رول بوت برای محکم نگه داشتن براکت روی دیوار یا پروفیل آهن کاربرد دارد. تمامی قطعات بارانگیر به آسانی و توسط افراد معمولی قابل نصب می باشند.

انتخاب خوب، خرید و تجربه کیفیت

بارانگیر برای نصب بالای پنجره ساختمان، درب ساختمان، نصب بالای کنتورهای گاز و برق، نصب بر روی درب حیاط شمالی به جای آردواز و نصب جلوی تراس به عنوان حفاظ کاربرد دارد.

حال با توجه به آشنایی که با این محصولات دارید، قادر خواهید بود خرید خود را انجام دهید. با دیدگاهان غرب تماس بگیرید و کیفیت را تجربه کنید.

سوالاتی که ممکن است در این زمنیه داشته باشید:

  • دوام و ماندگاری سایبان پنجره چقدر است؟

دوام و ماندگاری سایبان پنجره در صورت استفاده صحیح به دلیل سازه با کیفیت بکار رفته در ساخت آن بسیار زیاد است.

4.1/5 - (9 امتیاز)