سایبان فنری چیست؟

سایبان فنری چیست؟

سایبان فنری یکی از جدیدترین انواع سایبان ها است. باز و بسته شدن این سایبان ها به دو صورت نیروی انسانی و موتور برقی انجام می گیرد. برای همین مسئله نام دیگر آن ها، سایبان بازویی و یا برقی نیز می باشد.

این نوع از سایبان ها به علت داشتن کارایی های زیاد، در اماکن مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. مکان های مورد استفاده آن ها، اماکن تجاری، عمومی، مسکونی و تفریحی هستند. این نوع خاص از انواع سایبان ها، استفاده زیاد دارند و به دنبال آن درخواست زیادی نیز در بین مردم وجود دارد. داشتن آگاهی کافی از خصوصیات سایبان های فنری، می تواند کمک بزرگی برای انتخاب مناسب شما باشد.

تولید انواع سایبان فنری توسط مجموعه دیدگاهان غرب

دیدگاهان غرب طرح های مختلفی از انواع سایبان ها را تولید و عرضه می کند. همانطور که گفته شد، سایبان بازویی نام دیگر سایبان فنری است که این نام آن در بازار بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

این سایبان ها همچنین، در ضمن داشتن زیبایی ظاهری، دارای تجهیزات به روز دنیا هستند. آن ها از جمله محصولاتی هستند که برای همه فصل ها، کارایی به جایی دارند. برای همین سایبان های فنری دارای مزایا و کاربردهای زیادی هستند. به کمک نصب سایبان های فنری تولید شده توسط مجموعه دیدگاهان غرب می توانید محیط مورد نظر را امن و زیبا کنید و جذابیت زیادی نیز به آن ببخشید.

سایبان های فنری به دلیل داشتن موتور الکتریکی، دو نوع متفاوت دارند. یک نوع آن موتور برقی دارد و با زدن کلید، سایبان باز و بسته می شود. مدل بعدی ریموت کنترل دارد و با کنترل از راه دور، می توانید آن را حرکت دهید.

تولید انواع سایبان فنری

مشاوره تخصصی جهت خرید سایبان فنری با کیفیت

برای تهیه و خرید سایبان برقی بازویی بهتر است با مشاوران و متخصصان ما تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما می توانند به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

مشاوره با کارشناسان شرکت ما، کمک می کند که شما بتوانید بهترین مدل های سایبان را متناسب با محیط مورد استفاده، انتخاب و خریداری نمایید. این مدل های متناسب، دوام و طول عمر بالایی دارند و از محصولات و محیط شما در برابر شرایط جوی، محافظت می کنند.

تفاوت سایبان فنری و بازویی

تفاوت میان سایبان فنری و سایبان بازویی

سایبان بازویی در واقع همان سایبان فنری است که در بازار به این نام خوانده می شود. این سایبان بازویی نیز دارای دو نوع مختلف است. یکی به وسیله برق حرکت میکند و باز و بسته می شود و دیگری به وسیله نیروی دست شما.

سایبان بازویی به روز شده سایبان های دستی است که در دو طرف خود دارای بازو هستند. بازوهای این سایبان برای عمل باز و بسته شدن به کار می آیند.

سایبان فنری همان سایبان بازویی است که در درون بازوهای سایبان، فنر استفاده شده است. سایبان های بازویی انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها در مکان مخصوصی استفاده می شود.

شما می توانید یک سایبان بازویی را خیلی راحت به یک سایبان برقی تبدیل کنید. برای این کار تنها به یک موتور الکتریکی نیاز است که آن را به روی سایبان نصب می کنند.

مزایای سایبان فنری

مزایای استفاده از سایبان های فنری در حیاط ویلاها

با استفاده از سایبان فنری حیاط، می توانید حیاط ویلاهای خود را به فضایی دوست داشتنی تبدیل نمایید. با خرید یکی از انواع سایبان حیاط، شما می توانید فضای حیاط خود را سرپوشیده و متفاوت کنید.

یکی از مزایای استفاده از این محصولات، ایجاد تغییرات ظاهری در حیاط ویلای شما است. به نوعی فضای حیاط، دارای دکوراسیون لاکچری و جذاب می شود.

این سایبان ها در روزهای گرم تابستان، فضایی سایه دار و زیبا را ایجاد می کنند و از پوست شما نیز در برابر اشعه آفتاب محافظت می کنند. حیاط شما در صورت استفاده از این سایبان ها، به مکانی تبدیل می شود که می توانید در کنار طبیعت استراحت کنید.

استفاده از این سایبان ها در حیاط ویلای شما، به ارزش ملک شما اضافه می کند و همچنین در کنار مقرون به صرفه بودن، فضای حیاط را جذابتر می کند. اگر قصد فروش ملک خود را دارید، می توانید به کمک سایبان برقی متحرک، امتیاز خیره کننده ای را به آن اضافه کنید.

سفارش سایبان فنری

امکان سفارش سایبان فنری به صورت برقی و ریموت دار

شرکت ما این امکان را فراهم آورده است که شما بتوانید خیلی راحت، سایبان بازویی را به صورت برقی و ریموت دار سفارش دهید. این سایبان های فنری خریداری شده، در همه مکان ها قابل استفاده هستند.

نصب سایبان در مکان هایی مانند مغازه، استخر، پارکینگ و … انجام می شود. شما می توانید با سفارش سایبان فنری برقی یا ریموت دار از شرکت ما، علاوه بر تغییر فضای مورد استفاده، قیمت ملک خود را نیز تا حدودی افزایش دهید.

سوالاتی که ممکن است در این زمنیه داشته باشید:

بله، سایبان فنری همان سایبان بازویی است که در درون بازوهای سایبان، فنر استفاده شده است. سایبان های بازویی انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها در مکان مخصوصی استفاده می شود.

5/5 - (1 امتیاز)