کاربرد سایبان بازویی نسبت به مدلهای دیگر

سایبان بازویی

استفاده از سایبان بازویی برای ایجاد سایه در مقابل مراکز تجاری از کاربردهای رایج این نوع سایبان است. این نوع سایبان هزینه بسیار کمتری نسبت به سازه های بتنی دارد. به همین خاطر اکثر مغازه داران از این نوع سایبان استفاده می کنند. تمام مراکز تجاری و مغازه دارانی که مدت زمان طولانی خورشید به مغازه آنها می تابد از انواع مختلف این نوع سایبان استفاده می کنند. کاربرد این سایبان در فروشگاه ها، کافه ها، پارکینگ، بالکن و هتل ها نیز بسیار زیاد است. از دیگر کاربردهای سایبان بازویی می توان به عنوان سایبان تراس، بالکن و پاسیو اشاره کرد. کاربردهای این نوع سایبان بسیار وسیع است.

انواع سایبان بازویی

دو نوع سایبان بازویی از قبیل دستی و برقی در بازار موجود است. نوع برقی این سایبان طرفداران بسیار زیادی دارد. نصب این نوع سایبان ها نسبت به سایر مدل های دیگر بسیار راحت تر است. برخی از مدل های آن زیبایی منحصر به فردی دارد. یکی از انواع سایبان های بازویی پرطرفدار، سایبان بازویی طرح کالسکه است. قیمت این نوع نسبت به سایر سایبان ها بسیار مناسب تر است.

یکی از ویژگی های بارز این سایبانها این است که مزاحمتی برای عبور و مرور افراد ایجاد نمی‌کند. از کاربردهای اصلی این نوع سایبان نسبت به سایر مدل های دیگر، شیب قابل تغییر آن است. شما می توانید به میزان دلخواه شیب سایبان را برای مقابله با نورخورشید تغییر دهید. بازوهای موجود در این نوع سایبان سبب شده بتوان آن را به راحتی باز و بسته کرد. در نوع برقی این سایبان در صورتی که موتور الکتریکی به درستی بر روی سایبان نصب شود می‌توان با کمترین فشار ممکن آن را باز و بسته کرد. باز و بسته کردن این مدل سایبان برای تمامی افراد از قبیل مسن و کم سن و سال بسیار راحت و آسان است.