کاربرد سایبان بازویی نسبت به مدلهای دیگر

سایبان بازویی

استفاده از سایبان بازویی برای ایجاد فضای سایه در مقابل مراکز تجاری از کاربردهای رایج این نوع سایبان است. این نوع سایبان هزینۀ بسیار کمتری نسبت به سازه های بتنی دارد.  به همین خاطر اکثر مغازه داران از این نوع سایبان استفاده می کنند. تمام مراکز تجاری و مغازه دارانی که مدت زمان طولانی خورشید به مغازه آنها می تابد از انواع مختلف این نوع سایبان استفاده می کنند. همچنین استفاده از این نوع سایبان در فروشگاه ها، کافه ها، پارکینگ ماشین، بالکن و هتل ها بسیار زیاد است. زیرا نور مستقیم آفتاب می تواند تأثیر مخربی را بر روی رنگ خودرو باقی بگذارد. از دیگر کاربردهای سایبان های بازویی می توان به عنوان سایبان تراس، بالکن و پاسیو اشاره کرد. کاربرد این نوع سایبان بسیار وسیع است.

دو نوع سایبان بازویی از قبیل دستی و برقی در بازار موجود است. نوع برقی این سایبانها طرفداران بسیار زیادی دارند. نصب این نوع سایبان ها نسبت به سایر مدل های دیگر بسیار راحت تر است. برخی از مدل های این نوع سایبان زیبایی منحصر به فردی دارند. یکی از انواع سایبان های بازویی پرطرفدار، سایبان بازویی طرح کالسکه است. قیمت این نوع سایبان نسبت به سایر سایبان های بازویی برقی بسیار مناسب تر است.

یکی از ویژگی های بارز این سایبانها این است که هیچگونه مزاحمتی برای عبور و مرور افراد ایجاد نمی‌کنند. از کاربردهای اصلی این نوع سایبان نسبت به سایر مدل های دیگر شیب قابل تغییر آن است. شما می توانید به میزان دلخواه شیب سایبان را برای مقابله با نورخورشید تغییر دهید. بازوهای موجود در این نوع سایبان سبب شده است آن را به راحتی باز و بسته کرد. در نوع برقی این سایبانها در صورتی که موتور الکتریکی به درستی بر روی سایبان نصب شود می‌توان با کمترین فشار ممکن آن را باز و بسته کرد. باز و بسته کردن این مدل سایبان برای تمامی افراد از قبیل مسن و کم سن و سال بسیار راحت و آسان است.