تولید ریل سقف برقی

تولید ریل سقف برقی با کیفیت توسط کارخانه دیدگاهان غرب

امروزه استفاده از سقف های برقی رایج شده است. از طرفی کارخانه های مختلفی ریل سقف برقی را تولید و روانه بازار می کنند. کیفیت این قطعه از سقف برقی نقش تعیین کننده ای در کارایی آن بر عهده دارد، از اینرو انتخاب کارخانه معتبر جهت خرید ریل سقف برقی کار چندان راحتی نیست.

کارخانه ما از سابقه طولانی در زمینه تولید قطعات مختلف سقف برقی برخوردار است. ما با بکارگیری نیروهای متخصص و تجهیزات پیشرفته قطعات مختلف سقف برقی را تولید می کنیم. کیفیت قطعات تولیدی برای ما بسیار اهمیت دارد، به همین دلیل با استفاده از متریال درجه یک قطعات مختلف را تولید می کنیم.

کارایی و دوام محصولات ما به دلیل استفاده از متریال مرغوب زبان زد خاص و عام است. ما با تولید محصولات با کیفیت توانسته ایم اعتماد مشتریان را به خود جلب کنیم. با انتخاب کارخانه ما می توانید از کارایی محصولاتمان بهره مند شوید.

اجزای مختلف سقف های برقی

اجزای مختلف سقف های برقی شامل 4 بخش اصلی هستند. یکی از اجزای سقف های برقی سازه تمام آلومینیوم آن ها است. سقف برقی را از جنس های آلومینیومی و فولادی می سازند. رنگ مخصوص آلومینیوم مانع از شوره زدن و سیاه شدن سازه می شود. همچنین رنگ آلومینیومی مقاومت سازه را در برابر رطوبت افزایش می دهد.

از دیگر اجزای سقف های برقی می توان به پوسته سقف برقی اشاره کرد. به طور کلی پوسته های سقف برقی در 4 نوع وجود دارند. یک نوع پوسته سقف برقی پارچه ای است. از پارچه برای سقف برقی هتل ها، رستوران ها، حیاط ها و اماکن تجاری استفاده می کنند. مقاومت پوشش پارچه ای در برابر رطوبت و حرارت بسیار زیاد است.

یک نوع دیگر پوسته سقف برقی نوع فلزی می باشد. استفاده از پوسته فلزی مزایا و معایب خاصی دارد. پوسته فلزی مانع از دید کامل نسبت به آسمان می شود. با این نوع پوسته نمی توان آسمان را به طور کامل مشاهده کرد. یک نوع دیگر پوسته های سقف برقی طاق های پلی کربنات است. این نوع پوسته در برابر خوردگی، پوسیدگی و نور آفتاب مقاومت بسیار بالایی دارد. معمولا از این نوع پوسته برای سقف برقی استخر استفاده می کنند.

یکی دیگر از پوسته های مورد استفاده در سقف های برقی انواع شیشه است. معمولا از این نوع پوسته در رستوران ها و یا ساختمان های تجاری استفاده می کنند. از اجزای اصلی سقف های برقی می توان به موتور اشاره کرد. نوع موتور و برند آن نقش موثری در کارایی سقف برقی دارد. در این میان نورپردازی سقف برقی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

جز دیگر سقف برقی یراق آلات حرکتی یا ریل است. ریل های سقف برقی از جنس تفلون پلی آمید هستند. ریل سقف برقی به دلیل مقاومت بالا در اثر استفاده مداوم دچار استهلاک نمی شود.

طراحی و ساخت ریل سقف برقی

طراحی و ساخت دقیق ریل های سقف برقی

کارخانه ما با بهره گیری از دانش نیروهای متخصص توانسته است ریل های سقف برقی را به طور دقیق طراحی کند. ریل یکی از اجرای بسیار مهم سقف برقی است، از اینرو نیروهای ماهر ما با بکارگیری دانش کافی این قطعه بسیار مهم را تولید می کنند.

نیروهای متخصص ما با جدیدترین متدهای دنیا ریل سقف برقی را طراحی و تولید می کنند. طراحی دقیق ریل ها سبب افزایش کارایی سقف های برقی شده است. نیروهای مجرب و ماهر ما ریل ها را به طور دقیق طراحی و با استفاده از متریال درجه آن را یک تولید می کنند.

ریل سقف برقی پارچه ای

آیا سقف برقی پارچه ای مقاومت بالایی دارد؟

یکی از پوسته های مورد استفاده در ساخت سقف های برقی نوع پارچه ای است. طراحان از انواع مختلف پارچه برای ساخت سقف های برقی استفاده می کنند. قیمت سقف برقی با توجه به نوع و جنس پارچه متفاوت خواهد بود. معمولا استفاده از پارچه های با گرید بالا و اروپایی قیمت سقف برقی را افزایش می دهد.

طول عمر و دوام این نوع پوسته بسیار زیاد است. به طور میانگین دوام پارچه های سقف برقی 15 سال می باشد. این نوع پوسته در برابر نور آفتاب، پوسیدگی، خوردگی و … مقاوم است. توصیه می کنیم جنس پارچه سقف برقی را متناسب با کاربری آن انتخاب کنید، در اینصورت طول عمر و دوام پارچه سقف برقی افزایش پیدا خواهد کرد.

مقاومت ریل سقف برقی

تفاوت میان سقف های برقی پارچه ای و سایبان برقی پارچه ای

عملکرد سقف برقی پارچه ای با سایبان برقی پارچه ای مشابه است. در واقع استفاده از سایبان ها و یا سقف های برقی مانع از ورود نور آفتاب، برف، باران و وزش باد به داخل ساختمان و یا محیط مورد نظر می شوند. از سقف برقی می توان برای پارکینگ، حیاط، تراس و استخر استفاده کرد. همچنین از سایبان های برقی برای محافظت از اشیا استفاده می کنند.

سایبان ها به طور مستقیم در برابر آفتاب و عوامل جوی قرار می گیرند. به عبارت دیگر سایبان ها نقش محافظ را دارند، در حالیکه از سقف برقی برای افزایش زیبایی و مقاومت بنا در داخل مکان های مختلف استفاده می کنند. سقف های برقی در یک جهت باز و بسته می شوند، در حالیکه زاویه شیب سایبان های برقی متغیر است. شما می توانید در هر جهتی شیب سایبان برقی را تنظیم کنید.

سوالاتی که ممکن است در این زمنیه داشته باشید:

هر چه کیفیت ریل سقف برقی بالا تر باشد یا به عبارتی مرغوب تر باشد دوام و ماندگاری سقف برقی بیشتر خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)