آموزش نصب موتور سایبان برقی دیدگاهان غرب

آموزش نصب موتور سایبان برقی توسط دیدگاهان غرب

دیدگاهان غرب یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت ها در زمینه تولید انواع سایبان ها محسوب می شود. این شرکت نام آشنا انواع مختلف موتور سایبان های برقی را به بهترین شکل ارائه می دهد. لازم به ذکر است که یکی از اساسی ترین و مهم ترین ساختار سایبان برقی قسمت موتور آن است. بهتر است بدانید آموزش نصب موتور سایبان برقی از دیگر خدمات مورد توجه این شرکت به شمار می آید.

در واقع دیدگاهان غرب توسط کارشناسان مجرب و کارآزموده خود این آموزش را به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهد. با این آموزش افراد نوع موتور متناسب با کاربری خود را انتخاب می کنند، چرا که انواع مختلف موتور سایبان برقی را می توان در مکان های مختلفی نصب کرد. با یک انتخاب آگاهانه به راحتی می توانید از سایبان خود برای سال های زیادی استفاده کنید.

دریافت تعرفه ی قیمت نصب موتور سایبان برقی

تعرفه قیمت نصب موتور سایبان برقی را می توانید با اطمینان خاطر از شرکت دیدگاهان غرب دریافت کنید. این گروه نام آشنا و با سابقه لیست قیمت های نصب موتور را به صورت دقیق در اختیار مشتریان خود می گذارد. در واقع گروه دیدگاهان غرب با دانش فنی مهندسی و کارشناسان مجرب خود پاسخگوی نیازهای شما عزیزان به بهترین شکل است. با مراجعه به سایت این گروه به راحتی می توانید به پاسخی جامع برای سوال های خود دسترسی داشته باشید. با انتخاب این گروه معتبر علاوه بر اینکه یک محصول با کیفیت انتخاب می کنید، به راحتی می توانید از دیگر خدمات آموزشی آن همچون آموزش نصب موتور سایبان برقی بهره مند شوید.

تفاوت نصب موتور سایبان برای پارکینگ و مغازه

همانطور که ذکر شد در ساختار سایبان برقی از دو نوع موتور ساید و توبولار استفاده می شود، از اینرو هر کدام از روش های نصب خاصی برخوردار هستند. موتور ساید برای استفاده های زیاد و بزرگ که سایبان ها وزن زیادی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این نوع موتور بیشترین استفاده را در پارکینگ ها، فروشگاه ها و فضاهایی با طول و عرض زیاد دارد.  لازم به ذکر است که موتور ساید به موتورهای صنعتی نیز معروف است. موتور ساید را می توانید برای سایبان پارکینگ ها به راحتی استفاده کنید، زیرا بهترین گزینه جهت استفاده در این نوع سایبان ها به شمار می آید.

موتور توبولار نیز در مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز کمتری به باز و بسته شدن دارند. کاربرد این نوع موتور بیشتر در سایبان هایی با طول و عرض کوچک تر است. در واقع از موتور توبولار بیشتر برای سایبان مغازه ها، پرده برقی و کرکره برقی با تردد کم استفاده می شود. این نوع موتور دارای قابلیت اتصال به ریموت کنترل است، از اینرو در مواقع نیاز تنها از طریق یک ریموت به راحتی می توانید سایبان را جمع یا باز کنید. با آشنایی انواع مختلف موتور و بهره گیری از آموزش نصب موتور سایبان برقی از طریق دیدگاه هان غرب می توانید از سایبان برقی خود بهترین استفاده را داشته باشید.

نحوه ی ساخت پایه ها، جهت سهولت نصب موتور

شرکت دیدگاهان غرب در طراحی موتورهای توبولار و ساید از یک پایه جهت سهولت نصب موتور استفاده می کند. این پایه ها کار نصب و راه اندازی موتورها را بسیار راحت و آسان می کنند. در واقع برای نصب و اتصال سایبان برقی یک پایه به عنوان شاسی به سایبان متصل شده است. لازم به ذکر است که این شاسی به دیوار و سقف متصل می شود. بهتر است بدانید این پایه های متصل کننده از نظر ساختار و شکل ظاهری با یکدیگر متفاوت هستند.

برای نصب سایبان بر روی دیوار از یک جفت پایه دیواری استفاده می شود و سپس پایه را به آن متصل می کنند. در طراحی و ساختار موتور برقی سایبان از یک صفحه پلیت استفاده شده است. این صفحه به عنوان دو پایه اصلی در  قسمت بالای موتور و به شکل چفتی مورد استفاده قرار می گیرد. صفحه پلیت معمولا به دو شکل لبه دار و شیار دار در بازار موجود و قابل عرضه است. در واقع این صفحه قادر است موتور و اندکپ را به خوبی نگه دارد.

سوالاتی که ممکن است در این زمنیه داشته باشید:

  • روش نصب سایبان بر روی دیوار به چه صورت است؟ برای نصب سایبان بر روی دیوار از یک جفت پایه دیواری استفاده می شود و سپس پایه را به آن متصل می کنند.
3.7/5 - (3 امتیاز)